Damatlığa Uygun Sakal Modelleri
  1. Anasayfa
  2. DAMAT

Damatlığa Uygun Sakal Modelleri

0

Damatlığa uygun sakal modelleri kendi tarzınızı yansıtmak için mükemmel seçim olmalıdır. Gelin adayları kadar damat adayları içinde en önemli günleri olan düğünleri için doğru tercihler yapmak çok önemlidir. Biliyoruz ki damat adaylarıda en az gelinler kadar bugüne önem veriyor ve damatlık seçimi başta olmak üzere damat saç traşı ve damat sakal traşına kadar her detayın en iyisini olmasını istiyor.

Damat adayları için damatlık modelleri inceleme ile başlayan bu yolda saç traşım nasıl olmalı, saç traşı modelini buldum, peki ya sakallar … gibi detaylar zincirini birbirini kovalar. Klasik olarak tercih edilen damat sakal traşı modelleri dışında farklı tarza sakal modellerini günümüzde görüyoruz. Yapısı gereği erkeklerin kadınları etkilemek üzere kullandığı tek silah diyebiliriz sakal :) sıklıkla duymuşsunuzdur “erkeğin makyajı sakalı dır” evet bu tabir çokta yerinde.

Erkeksi bir görünüme sahip olmanın 1. kuralıdır sakal. Günümüzde biliniyor ki genel de sakallı bir erkek kadınlar tarafından daha çekici bulunuyor. Bu yüzden gelin adayları klasik damat traşları yerine, eşlerinin sakallı olarak düğünlerinde kendisine eşlik etmesini istiyor. Sakallı istiyorlar diye de bakımsız sakal dan bahsetmiyoruz tabi ki. İşte düğününüzde tercih edebileceğiniz damatlığa uygun sakal modelleri.

Damatlığa Uygun Sakal Modelleri; Kirli Sakal

Kadınlar tarafından en çok sevilen model olarak görülüyor. Kirli sakal modelini düğününüz de tercih eder iseniz boyun altında bulunan sakalları temizleyerek daha iyi bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kirli sakal modelini kullanırken yanak üst kısımlarda tüy ve kıl kalmadığına emin olun.

Hafif Sakal

Düğününüz için hafif sakal modelleri genel de spor ya da klasik konsepte uyarlanmış düğünlerde damat adaylarının tercihi oluyor. Hafif sakal modelini seçen damat adayları fazla olgun bir görüntüye sahip olmayacaklarını göz önüne alması gerekir.

Top Sakal

Yüz adayları belirgin olmayan damat adayları tarafından tercih ediliyor genelde. Doğru yüz de kullanıldığı zaman ekstra olarak kattığı karizma göz ardı edilemez.

Damat adayları için damatlıklarında kullanabilecekleri damatlığa uygun sakal modellerini derledik. Unutmayın trend sakal modelleri dışında kendi trendinizi kendi yüz yapınıza uydurarak, size en uygun modelleri seçmek daha rahat hissettirebilir.

Paylaş
İlginizi Çekebilir