Trend Damat Traşı Modelleri ve İnce Noktalar
  1. Anasayfa
  2. DAMAT

Trend Damat Traşı Modelleri ve İnce Noktalar

1

Trend Damat Traşı Modelleri ile ilgili bu yazımızda;

Trend damat traşı modelleri ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında ince detayları paylaşıyoruz. Trend modeller dışında sizlere saç modeli seçerken nelere dikkat etmeniz gerek, saç modeli seçerken yüz hattınızın önemini anlatan içerikleri göreceksiniz.

Sizler için seçtiğimiz damat traşı modelleri ;

Yüzünüz silüetine ve yüz boyutunuza göre doğru modeli seçmenin bir çok püf noktası var işte o püf noktalardan dikkat edilmesi gerekenler;

Uzun Yüz

Uzun bir yüz hattına sahipseniz saç modeli seçerken ortadan ayrımlı modeller tercih etmeye gayret edin. Bu sayede yüzünüze daha yuvarlak bir görünüm katacaktır.

Kare Yüz

Kare bir yüze sahipseniz kısa modeller tercih edebilirsiniz. Saçınızın ön kısımlarını diğer kısımlara oranla daha uzun tutarak başınızın sağına ya da soluna tarayarak yumuşak bi görünüm elde edebilirsiniz.

Yuvarlak Yüz

Yüz hattınız yuvarlak ise ve saçlarınız ortadan ayrılıyor ise ortadan ayırın ! bu sayede saç bu ayrıma uygun seçeceğiniz model ile birlikte orantılı bir görünüm alacaktır.

Saç kesimi seçeceğiniz saç modelinin ilk aşamasıdır. Asıl olarak seçilen saç modelinin nasıl şekillendirildiğidir. Seçeceğiniz saç modeline uygun sakal traşıda bu konuda önemlidir. En özel gününüzde kusursuz görünmek en doğal hakkınız ! bu yüzden daha önce yapmadığınız saç kesim ve sakal modellerini düğün gününüze az bir süre kala denemeye kalkarak maceraya atılmayın.

Yapılacak doğru damat traşı ve doğru bir damatlık ile mükemmel sonuçlar elde edebilirisiniz. Bu yüzden trend damat traşı modelleri alternatif olarak yüz hattınıza uygun kendi saç stilinizi kullanmanız sizi daha rahat hissetirebilir.

Kendini Sınırlama

Trend saç traşı modelleri uygulamak gibi kendini şartlandırma. Trend damat traşı modelleri uygulanan yüz şekline, makenin kilosuna ve saç yapısına göre model üzerinde farklı duruşlar gösterebilir. Bu yüzden kendini rahat hissedebileceğin damat saç traşı modellerini seçmek senin yararına olacaktır.

Hayatınızın en özel gününde doğru kesilmiş damat traşı modeli ile fotoğraflarınızda, video kayıtlarınızda “keşke” dedirtmeyecek izler bırakmalısınız. Eğer düğününüz için illaki yeni bir saç modeli kullanmak istiyorsanız düğününüz den en az 1 – 1.5 ay önce prova etmelisiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın