Sahne Kiralama Hizmeti
  1. Anasayfa
  2. DAMAT

Sahne Kiralama Hizmeti

0

Sahne kiralama hizmeti organizasyon hizmetleri arasında gizli kahraman görevini üstlenen, organizasyon ekipman kiralama hizmetini gerçekleştiren firmaların, organizasyonlardaki önemi şüphesiz büyüktür. Organizasyon hizmeti veren şirketlerin, iş adına her malzemeyi bulundurması firma bütçesi açısından oldukça zordur. Bu malzemelerin muhafaza edilmesi için ek yerlere ihtiyaç vardır. Bu yerler her organizasyon şirketi için yüksek maliyet anlamına gelir ve bu maliyetler organizasyon fiyatlarına yansır.

Ayrıca size organizasyonunuz için bir platform dan bahsetmek istiyorum. Organizasyonunuz için online organizasyon platformu aracılığı ile teklifler toplayabilirsiniz. Etkinlik sahipleri ile etkinlik sektöründe hizmet veren profesyonelleri aracısız olarak bir araya getiren bir uygulamadır. Platform aracılığı ile yalnızca Ankara ses ışık sistemi kiralama ve İstanbul ses ışık sistemi kiralama değil tüm şehirler için hizmet veren profesyonellere ulaşabilirsiniz.

Sahne Kiralama Hizmeti Nedir?

Müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen organizasyonlarda kimi zaman sahne platformlarına ihtiyaç vardır. Organizasyon sektöründe sahne ya da diğer sektör adı ile podyum platformu aslında farklı şeylerdir. Podyum t tipi ya da l tipi gibi farklı formlarda ve yükseklikte kullanıldığı gibi sahne ise genellikle, konser, etkinlik gösteri alanı, toplantı salonları gibi farklı işlerde kullanılmaktadır.

Sahne Nasıl Kurulur?

Sahne kiralama hizmetinden yararlanmak adına kurulum yapılacak alan ve kullanım hizmet amacı belirlenmelidir. Kullanım yüksekliği ve mt2 alanı belirlenerek, sahne üzeri kumaş ya da halı rengi seçilir. Sahne kurulumunda; üzerindeki oluşabilecek ağırlık, yapılacak organizasyon içeriği, ses ya da ışık sistemlerinin kullanılıp kullanılmama durumu detaylı olarak belirlenir.

Sahne ayakları demir yaylı ya da sabit ürünlerden oluşmaktadır. Sahne kurulumunda kullanılacak malzeme kaliteli ve bakımlı olmalıdır. Zira sahne üzerindeki ağırlığa karşı dayanıklı olmaması halinde olumsuz sonuçlar ile karşılaşılabilir. Sahne kurulumu konusunda organizasyon şirketleri ya da ses, ışık, sahne kurulum anlamında profesyonel firmalardan yardım alabilirsiniz.

Sahne platformu blok şeklinde olacağından alana ve isteğe göre eklenebilir ya da çıkartılabilir. Sahne üzeri gelecek olan ses ve ışık sistemleri, orkestra ya da sahnede bulunacak gösteri grupları maksimum ağırlık hesaplanarak uygun sahne kullanılmalıdır.

Sahne Hangi Organizasyonlarda Kullanılır?

Organizasyonlarda sahne kiralama hizmeti alarak kullanabileceğiniz organizasyonlar oldukça fazladır.

Bunlar;

  • Düğün, davet ve özel gün organizasyonlarında
  • Açık ve kapalı konser organizasyonunda
  • Toplantı, seminer, kongre organizasyonunda
  • Okul tiyatro gösterilerinde
  • Firma şenlik ya da belediye şenlik organizasyonunda

Bu ve bunun gibi daha birçok etkinlikte ihtiyacınız olan sahne kiralama hizmeti için firmalar ile irtibata geçebilir, detaylı teklif alabilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir