Trend Gelinlik Modelleri ve Detay Noktalar
  1. Anasayfa
  2. GELİN

Trend Gelinlik Modelleri ve Detay Noktalar

1

Trend gelinlik modelleri ve detay noktalar; En önemli gününüz olan düğünüz de hangi gelinliği giyeceğiniz önemlidir. Hayallerinizde kendinizi içerisinde düşündüğünüz farklı gelinlik modelleri olmuştur. Bu yazımızda 2020 trend gelinlik modelleri hakkında detaylar paylaşacağız.

Modaya uygun, hayallerinizdeki gelinliği bulmanız için trend gelinlik modelleri;

Trend Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlikler son zamanlarda popüler görünüyor. Tül üzerine işlenmiş dantelli kollar feminan bir izlenim yaratmakta. Farklı modellerle karşımıza çıkan dantel kollu gelinlikler 2020 gelinlik trendleri içerisinde yer alıyor.

Trend Gelinlik Modelleri ve Detay Noktalar

Çoğu zaman dekolteli gelinlikler moda olduğu gibi bu yılda moda olacak gibi görünüyor. V yaka işlemeli gelinlik modelleri ile göğüs dekoltesini öne çıkarmayı düşünebilirsiniz. Seçeceğiniz gelinlikte üstü oturan ve alt kısmı kabarık modelleri tercih etmeniz faydalı olabilir.

Trend Gelinlik Modelleri ve Detay Noktalar; Kat Kat Gelinlikler !

Kat kat gelinlik modelleri 2020 trend gelinlik modelleri içerisinde yer alacak. Kilolu bir vücudunuz yok ise kat kat gelinlik modelleri sizede çok yakışacaktır. Üst kısmı sade ve vücudunuza oturan kat kat gelinlik modelleri ile eteğiniz ön planda olacaktır.

Bacak Dekolteli Gelinlikler

2020 Trend gelinlik modelleri içerisinde bu yıl bacak dekolteli gelinlikler göreceğiz. Modern ve seksi görünmek isteyen gelin adayları için aynı zaman da rahat yürümenizi de sağlayacaktır. Düğününüzde çok hareketli olacağınızı da hesaba katar isek gelinliğinizi düzeltmeye çalışmayacağınızıda göz ardı etmemek lazım :)

Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

Her dönem olduğu gibi bu dönemde dantel detaylı gelinlikler revaçta. Şık ve zarif görünen dantel detaylı gelinlik modelleri gelinlik kuyruğunuda çok şık göstermektedir. Son dönemlerde dantel detaylı gelinliklere daha kadınsı ve çekici bir görüntü katması için sırt dekoltesi eklendi. Bu tarz gelinlikler gün geçtikçe kendisini gündemde tutacağa benziyor.

Zarif ve Gösterişli

Yakın yıllarda sıkça gördüğümüz bu model bu yıl da ön plana çıkıyor. Zarif ve gösterişli olmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken gelinlik modeli “saten ve tül içermeyen” gelinlik modelleri olmalıdır. Düşük omuzlu ve gümüş yaldız renkli parlak yaka ve mücevherlerinizle çok iddialı görüneceksiniz. Düğününüzde olmanız gerektiği gibi gecenin yıldızı siz olacaksınız.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın