İlkbahar Trend Gelinlik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Gelinlik

İlkbahar Trend Gelinlik Modelleri

0

İlkbahar trend gelinlik modelleri için 2020 Gelin Moda Haftası’ndan en dikkat çekici gelinlik modellerinden bazılarını derledik.

2020 İlkbaharında her şeyi ile dört dörtlük olmasını istediğiniz düğününüz için her şey en iyisi olmalı. Her geçen yıl bir önceki yılı kıskandıracak cinsten yeni gelinlik modelleri trend olmakta. Sizler için derlediğimiz 2020 yılı ilkbahar gelinlik trendlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ancak aşağıdaki 5 trend gelinlik stillinin çağdaş kadının birçok yönüyle konuştuğunu söylemek pek yanlış olmaz. Cesur ama romantik, rafine, ancak doğal biri yarım etek bindirmelerden (dramatik balo elbisesi titreşimlerini sinsi kılıflara içerebilir).

Hepsi çok farklı olmalarına rağmen, aşağıdaki eğilimler bu temel özelliği paylaşıyor: Modaya uygun veya geçici değiller. İlkbahar trend gelinlik modelleri aslında, o kadar belirgin bir gelin hissediyorlar ki, önümüzdeki sezondan yeniden tasarlandıklarını görmeyi umuyoruz.

HALF-SKIRTS – YARIM ETEKLER

İnce drama arayan gelinler için iyi haber: İlkbahar trend gelinlik modelleri için bu sezon pistlere hakim olan yarım etek, hem bir balo elbisesinin hacmini hem de bir kılıfın ışıltısını sunuyor. En yaygın olarak şeffaf bir kaplama olarak görülen yarım etek, aynı anda bel tanımlayan ve elbiseye başka bir görsel entrika katmanı ekleyerek bir vardiya arka yarısını çevreler. Bu aksanlarla ilgili en iyi bölüm? Genellikle çıkarılabilirler parçadan oluşması, bu da gelinliklerinizi törenden resepsiyona bir esinti haline getirir (ikinci bir giysi gerekmez).

Mira Zwillinger tarafından gelinlik
Oscar de la Renta tarafından gelinlik
Gala’dan Gelinlik by Galia Lahav
Gelinlik by Amsale
Gelinlik Isabelle Isabelle tarafından

20202 İlkbahar Trend Gelinlik Modelleri;

Bale esintili silüetler ve tişört gömlek korsajlarına (gündelik şıklık fikrini seviyoruz), bu trendler düğün sahnesi için kesinlikle yeni; daha önce böyle elbiseler görmedik. Bununla birlikte, daha iyi bir geri dönüş olarak tanımlanan dikkate değer bir stil var: Bel kısmı. Bu eşsiz kesimler hemen hemen her yeni koleksiyonda gördük, bu silüetin ön saflarında olduğunu ve burada kalmak için olduğunu gösteriyor.

İhtişamlı modellerden hoşlanan gelin adaylarının direk tercihi olabilecek bu modeller bahar konseptli düğünleriniz için çok iyi bir seçim olabilir.

Paylaş
İlginizi Çekebilir