Sürpriz Evlenme Teklifleri ve Tatlı Senaryolar
  1. Anasayfa
  2. ORGANİZASYON

Sürpriz Evlenme Teklifleri ve Tatlı Senaryolar

0

Sürpriz evlenme teklifleri başlıklı yazımıza baktığınıza göre artık hayatınızın merkezindeki kişiye evlenme teklifi etme zamanınız gelmiş demektir. Sizlere bu yazımızda sürpriz evlenme teklifleri konusunda örnekler paylaşacağız. Bu örnekleri uygulaya bilir ya da üzerinde değişiklikler yaparak daha farklı hale getirebilirsiniz. Gerisi size kalmış :)

Sürpiz Evlenme Teklifleri

Sizler için seçtiğimiz etkileyici evlenme teklifi ve sürpriz evlenme teklifi için temel senaryolar;

Sürpriz Evlenme Teklifleri ; İş Görüşmesi

Sevgiliniz bir yerde çalışıyor olabilir ya da iş arıyor olabilir bu fark etmez. Sizin yapmanız gereken eğer bir yerde çalışıyor ise çalıştığı yerden daha iyi olanaklara sahip bir iş bulduğunuzu ya da çalışmıyor iş arıyor ise iyi olanaklara sahip bir iş bulduğunuzu söylüyorsunuz. Daha sonra ses tonunu bilmediği biri aracılığı ile sevgilinizi arıyor ve görüşmeye çağırıyor. Siz bu aşamada dilerseniz sizde kimseye aratmadan kendinizde görüşmeye götüreceğinizi söyleyerek de devam edebilirsiniz.

Sözde iş görüşmesi için kiralanabilir hazır ofisleri tercih edebilir ya da bir yakınınızın ofisini bu iş için değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizi siz de götürecek olsanız, kendisi de adrese yönlendirilmiş olsa bile gittiğiniz zaman tanımadığı arkadaşlarınızdan destek almanız gerek. Çünkü Yapay bir ofis izlenimi vermeniz gerekiyor. Sözde ofisimize girdikten sonra sözde ofis çalışanı arkadaşınız görüşme odasına alıyor ve orada bir laptop ya da bulunuyor ise tv, projeksiyon ile sizin hazırlamış olacağınız videoyu izlemeye başlıyor. Sözde ofis çalışanı bu videoyu şirketin tanıtım videosunu izlemeye başlayın ilgili arkadaş görüşme için birazdan gelecek diyerek izletebilir.

Videonun başında çalışacağı şirket ile ilgili bir video ile başlayıp sonunda sizin videoda görünüp evlenme teklif ettiğiniz bir klip olabilir. Artık orası size kalmış dilerseniz sizin gösterildiğiniz sahnede odaya girip evlenme teklifi edebilirsiniz ya da dilerseniz de klipde evlenme teklifi edip odaya girebilirsiniz.

Yukarıda yazan senaryoyu değiştirerek, genişleterek farklı kullanabilirsiniz. Sizin için iş görüşmesi olarak önereceğimiz sürpriz evlenme teklifi olarak bu senaryoyu değerlendirebilirsiniz.

Sürpriz Evlenme Teklifleri ; Özel Güne Denk Getir

Aslında klasik başlayıp ama unutulmayacak bir ana dönüştürebilirsin. Özel güne denk getirip yapacağın sürpriz evlenme teklifi için sevgililer günü, doğum günü ya da sizin için özel bir günü seçmen gerekiyor. Bu tür evlenme teklifi için kendi aracınızın olması daha rahat bir senaryo çıkarmanıza ve senaryoyu genişletmenize olanak sağlayabilir. Daha sonra kutlayacağınız özel gününüz için sinema, tiyatro, ya da her ne programlıyorsanız yapın en sona yemek organizasyonunuz kalsın ve sonrasında bir programınız olmasın. Bu süreçte kesinlikle resim çekinmeyin ve resim çekinmenizi isterse dahil yumuşak tatlı bi dille geçiştirin.

Yemeğinizi yedikten sonra evine bırakacakmış gibi yola çıkın ve yolda özel gününüz de fotoğraf çekinmeyi unuttuğunuzu bu özel gününüzü ölümsüzleştirmek istediğinizi söyleyin arabayı uygun bir yere çekin ve araç içinde selfinizi yapın. Daha sonra çekindiğiniz resmi sosyal medya hesabınızdan paylaşacağınızı söyleyin hemen sonrasında resimin altına yazı ya da yalnızca tek taş iconu koyabilirsiniz. Kendi telefonunda bakmasını söyleyin ve şaşkınlığına tanıklık edin :) Beklenmedik evlenme teklifi senaryosu olarak bunu kullanabilir, senaryoyu genişletebilirsiniz.

O anı sosyal medya hesabınızda tarihi ve saati ile ölümsüzleştire bilirsiniz. Hemde sürpriz evlenme teklifi nizi bu şekilde yapabilirsiniz.

Sürpriz Evlenme Teklifleri ; Karikatür Çizdir

Sıradan bir buluşma gününde önceden ayarladığın bir sokak karikatüristine ihtiyacın var. Günümüzde artık AVM lerde ya da sokakta sanatını icra eden sokak karikatüristi ile bir gün öncesinde görüşüp sürpriz evlenme teklif edeceğinizi ve ertesi gün geldiğiniz de o an karikatürünüz ile birlikte uygun bir yerine tek taş çizmesini ve diler iseniz de istediğiniz bir yazıyı oraya yazmasını isteyin.

Ertesi gün sevgiliniz ile dolaşırken programsız şekilde önceden ayarladığınız karikatür sanatçısının önünde bulun kendinizi :) Şu an sevgilinizin yüzündeki şaşkınlığı hayal ettiğinizi görüyor gibiyim :)

Yine bu evlenme teklifi önerilerini farklı senaryolarda genişleterek kullanabilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir