En Şık Helen Gelinlik Saç Modelleri
  1. Anasayfa
  2. GELİN

En Şık Helen Gelinlik Saç Modelleri

0

Helen gelinlik modelleri son yıllarda oldukça popüler! Hem bohem hem de nostaljik tarzın esintilerini taşıyan bu tasarımlarla hangi saç modellerinin yakışacağını merak ediyorsan doğru yere geldin! Çünkü birbirinden şık Helenistik gelin saçı modellerini senin için sıraladık!

1-Helen Topuzu Saç Modeli

Helen tarzı saç aksesuarları ile tamamlanmış örgülü topuzlar, gelin adaylarına hem zarif hem de şık bir görünüm sunuyor. Oval ve dikdörtgen yüz şekline sahipsen, bu enseden örgülü, gold tonlardaki Helen saç aksesuarıyla tamamlanmış gelin saç modelini tercih edebilirsin.

2- Örgülü Helen Gelinlik Saç Modeli

Helen gelinlik saç modelleri, genel olarak zarif ve ışıltılı aksesuarlarla tamamlanmış, pek de “yapılı” gibi durmayan modellerdir diyebiliriz. Helen gelinliğe uygun saç modelleri arasında gösterebiliriz. Önden örgülü, arkası dalgalı, zarif aksesuarla tamamlanmış bu saç modelini özellikle sırtı ve yakası açık gelinliklerle tercih edebilirsin.

3- Sade Helen Model Gelin Saçı

Düğün günü yaptırmak istediğin gelin saçı Helen modeliyse Özellikle kapalı yaka Helen model gelinliğe göre saç modellerini araştırıyorsan bu dağınık zarif topuz tam senlik. Minimal yapraklı Helen gelin saçı aksesuarıyla da tarzını tamamlayabilirsin.

4- Helen Model Gelin Saçı

Helen gelinlik saç aksesuarlarının en popülerleri arasında zincirler de yer alıyor. Özellikle açık saçlara çok yakıştırdığımız bu aksesuarlar, Helen model gelin saçı isteyen gelin adaylarının favorileri arasında. Üstelik hem uzun hem de kısa, hem düz hem dalgalı saçlara çok yakışıyor!

5- Atkuyruğu Helen Tarzı Gelin Saçı

Minimal zevklerin varsa Helen tarzı gelinlikleri, ince taçlar ve sade bir atkuyruğu ile de tamamlayabilirsin. Özellikle yuvarlak bir yüzün varsa bu saç modeli tam senlik sana göre!

6- Açık Helen Model Gelin Saçı

Helen gelinliklerin uçuş uçuş görünümüyle uyumlu bir saç modeli Bu zarif tokalarla hareketlendirilmiş, açık su dalgası gelin saçı modeli, Gelinler arasında zarafetiyle öne çıkıyor. Sen de böyle zarif görünüme sahip olmak istersen sitemizi bir incele deriz.

7- Sırtı Açık Helen Gelinlik İçin Saç Modeli

Helen tarzda saç modellerinden bahsedip örgülü atkuyruklarına değinmemek olmaz. İnce bir taç, gevşek örgüler, sade bir sırt dekoltesi, sence de mükemmel bir üçlü değil mi?

8- Yarım Toplu Helen Gelin Saçı Modeli

Helen tarzı aksesuarlarla tamamlanmış, dalgalı, yarım toplu bu şık gelin saçını özellikle kare ve yuvarlak yüzlü gelin adaylarına öneriyoruz. Modelin üstü hacimli tasarımı, yüzünü olduğundan uzun gösterip, oval yüz görünümü vermesi açısından avantaj sağlıyor. Zarafeti de cabası!

9- Sade Helen Model Gelinliğe Saç Modeli

Helen gelin saçı  Açık, dalgalı, arkadan ışıltılı bir aksesuarla yarım toplanmış bu saç modeli de firmanın en şık ve sade çalışmalarından. Sen de böyle doğal bir görünüm istersen dalgaların mümkün olduğu kadar iri olmasına dikkat etmelisin.

Paylaş
İlginizi Çekebilir