2023 Yılında Evlenen Ünlü Çiftler
  1. Anasayfa
  2. HABERLER

2023 Yılında Evlenen Ünlü Çiftler

0

UNUTULMAZ ASKLARIN BIRLESTİĞİ YIL:

Hazır olun, çünkü ünlülerin büyülü dünyasına bir yolculuk yapmaya başlıyoruz. İşte 2023 yılında evlenen ünlü çiftlerin hikayeleri ve unutulmaz düğünleri…

“AŞKIN BÜYÜLÜ GÜCÜ, HER YIL DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA MİLYONLARCA İNSANI ETKİSİ ALTINA ALIRKEN, ÜNLÜ DÜNYASINDA DA FARKLI BİR RENK KAZANIYOR. 2023, UNUTULMAZ AŞKLARIN BİR ARAYA GELDIĞI VE HAYATLARINI SONSUZ BİR BAĞLA BİRLEŞTİREN BİRÇOK ÜNLÜ ÇİFT İÇİN UNUTULMAZ BİR YIL OLDU.”

Kırmızı halıda parlayan bu ünlüler, sadece kariyerlerinde değil, aynı zamanda aşklarında da bir dönüm noktasına ulaştılar.

2023’te evlenen ünlü çiftlerin romantik hikayeleri ve düğünlerinin detayları, hem moda dünyasından hem de genel eğlence dünyasından ilham almamıza neden oldu. Bu yazıda, ünlülerin bu özel yıl içindeki aşk serüvenlerine ve düğünlerine daha yakından bakacağız.

 

Kaan Urgancioğlu ve Burcu Denizer

Sade bir nikahla evlendiler ve Kaan Urgancıoğlu, sevgilisi Burcu Denizer ile evlendiğini “SÜPRİZ” notuyla paylaşarak haber verdi.

 

Eda Ece ve Bugrahan Tuncer

Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, 21 Haziran’da Beşiktaş’ta lüks bir otelde dünyaevine girdi. Ece’nin nikah şahitliğini menajeri Gaye Sökmen, Melda Narmanlı Çimen, Ayşegül Aldinç ve Merve Karakimseli yaptı. Buğrahan Tuncer’in nikah şahitleri ise; Tuncay Özilhan, Yunus Emre Sonsirma ve Selçuk Karakimseli oldu. Eda Ece, Zuhair Murad imzalı bir gelinlik tercih etti düğünde 2 gelinlik giydi.

 

Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil

Sunucu Burcu Esmersoy, 1.5 yıldır aşk yaşadığı iş insanı Nazım Akmandil’le evlendi. Nikähtan bir gün önce parti veren çift, dün akşam ise İtalya-Portofino’da dünya evine girdi. Çiftin nikäh öncesinde mutluluk gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Burcu Esmersoy düğünde Özgür Masur imzalı üç gelinlik giydi. Makyajı ise makyaj sanatçısı @hazalocal tarafından yapıldı.

 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Şarkıcı Özcan Deniz, yaklaşık 1,5 senedir birlikte olduğu Samar Dadgar ile dünyaevine girdi. Çift Zekeriyaköy’de nikah masasına oturdu. Çift düğün fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

 

Murat Yıldırım ve Iman Elbani

Oyuncu Murat Yıldırım ve Faslı eşi İman Elbani çifti, geçtiğimiz sene dünyaya gelen kızları Miray için Fas’ta geleneklere uygun bir şekilde düğün yaptı. Düğünde Elbani’nin yöresel kıyafetleriyle taht içinde mekana getirilmesi sosyal medyada gündem oldu. Murat Yıldırım’ın da danslarıyla eşine eşlik etmesi dikkat çekti.

 

Bora Akkaş ve Oben Alkan

Oyuncu Bora Akkaş ve blogger Oben Alkan 2 Şubat 2023 tarihinde dünya evine girdi. Milano’daki Türkiye Başkonsolosluğu’nda kıyılan nikaha çiftin yakın arkadaşları katıldı. Nikah sonrası Milano sokaklarında tur atan Akkaş ile Alkan sosyal medya hesaplarında paylaşım yaptı.

 

Ahmet Kural ve Çağla Gizem Şahin

Oyuncu Ahmet Kural, Bodrum Cennet Koyu’nda yer alan Akana Hotel’de avukat sevgilisi Çağla Gizern Şahin nikah masasına oturdu.

 

Funda Eyiğit ve Berkun Oya

Oyuncu Funda Eyiğit ve yönetmen sevgilisi Berkun Oya ile 2 yıldır aşk yaşıyordu. Mutluluklarını evlilikle taçlandırmayı düşünürken çift bebek haberi almıştı. 7 aylık hamile olan Funda Eryiğit ve Berkun Oya nikah masasına oturdu. Depremden dolayı düğünü erteleyen çift yakın zamanda anne-baba olacak. Funda Eryiğit’in gelinliği Öniz Erkan Derman tarafından tasarlandı.

 

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı

Ezgi Mola, yaklaşık 4 yıllık işletmeci sevgilisi ve aynı zamanda ortağı olan Mustafa Aksakallı ile 8 Mayıs 2023 tarihinde evlendi. Aile ve yakın arkadaşlarının katılacağı nikah törenine 15-20 kişi katılacak. Çiftin nikah şahitliğini ise; Seda Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ve Ezgi Mola’nın en yakın arkadaşı Enis Arıkan yaptı.

 

İlker Aksum ve Dilay Ekmekçioğlu

İlker Aksum, yaklaşık 2 yıldır beraberlik yaşadığı sevgilisi Dilay Ekmekçioğlu nikah masasına oturdu.

 

VE DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFTLER…

 

Barbara Palvin ile oyuncu Dylan Sprouse

Çift Barbara’nın ailesinin 34 yıl önce evlendiği Albertirsa’daki kilisede evlendiler. Barbara Palvin, Dylan Sprouse ile hayatını birleştirdiği törende üç farklı kıyafet giydi. Ünlü model nikah kıyılırken Vivienne Westwood imzalı beyaz bir gelinlik tercih etti. Daha sonra da eğlence kısmında daha kısa ama yine beyaz renkte bu kez Lorenzo Serafini tasarımı başka bir elbise giydi. Palvin, bu ikinci elbise içinde kendini modern bir prenses gibi hissettiğini söyledi. Çift, ayrıca özel bir kilise ayiniyle de evlenerek bu özel anlarını kutladı.

 

Sofia Richie ve Elliot Grainge

Bu yılın kraliyet düğünü olarak adlandırılan olayda, Sofia Richie ve Elliot Grainge, Antibes’teki Hotel du Cap-Eden- Roc’ta evlenerek nikahlarını kıydılar. Ünlü isimlerden oluşan bir davetli listesi, Güney Fransa’daki bu ikonik otelde unutulmaz bir düğün için bir araya geldi. Cameron Diaz, Benji Madden, Paris Hilton, Nicole Richie ve Joel Madden gibi ünlüler, bu etkinliği Instagram ve TikTok’ta da gündemde tuttular.

24 yaşındaki model ve tasarımcı Sofia Richie, aynı zamanda efsanevi şarkıcı Lionel Richie’nin en küçük çocuğu olarak, 2022 Nisan’ında müzik yapımcısı ve 10K Projects’ın kurucusu Elliot Grainge ile nişanlandı. İlginç bir şekilde, Richie ve Grainge aileleri, Lionel’ın sık sık İşbirliği yaptığı Universal Music Group Başkanı ve CEO’su Sir Lucian Grainge’in, Elliot’un babası olması nedeniyle 20 yıldan fazla bir süredir yakın arkadaşlar. Çift, tanıştıktan sonra ortak arkadaşlar aracılığıyla tanıştılar ve bu özel düğün kutlamasına yol açan bağları pekiştirdiler

 

Paylaş
İlginizi Çekebilir