Son Moda Gelin Arabası Süslemeleri
  1. Anasayfa
  2. ORGANİZASYON
Trendlerdeki Yazı

Son Moda Gelin Arabası Süslemeleri

Son Moda Gelin Arabası Süslemeleri, Bunu en sevdiğiniz düğün filmlerinin hepsinde görmüşsünüzdür: tampondan sarkan teneke kutular

0

Son Moda Gelin Arabası Süslemeleri

Son Moda Gelin Arabası Süslemeleri, Bunu en sevdiğiniz düğün filmlerinin hepsinde görmüşsünüzdür: tampondan sarkan teneke kutular ve arka cama “yeni evli” yazısı. Ancak düğün arabası süslemeleri burada bitmek zorunda değildir; onlar da çiftin kendisi kadar benzersiz olabilir. İster arabalı bir düğün planlıyor olun, ister sadece kaçış arabanızı süslemek isteyin, mutlu haberi duyurmanın tonlarca yolu vardır.

Yol boyunca birkaç güvenlik önlemini dikkate almak da önemlidir. Düğün arabası süslemelerinin kim, ne
zaman, nasıl ve nedenlerini ve en sevdiğimiz dekoratif seçimlerimizi aşağıda paylaştık.

Kim Yapar?

Geleneksel olarak, düğün arabasının dekorasyonu düğün partisi tarafından yapılır, ancak bu, tam bir sürpriz olması gerektiği anlamına gelmez. Günümüzde pek çok çift harekete geçmek istiyor ve ayrıca meseleleri tamamen kendi ellerine almakta özgürler. Hatta bazıları bir dekoratörün veya etkinlik stilistinin yardımını bile alır.

Ne Zaman Yapılır?

Her düğün zaman çizelgesi biraz farklıdır. Bu nedenle büyük çıkışın ne zaman olacağını belirlemek isteyeceksiniz. Bir planlamacı veya koordinatör doğru zamanı seçmenize yardımcı olabilir. Aksi takdirde, etrafınızdaki deneyimli insanlara sorun veya davet ayrıntılarını rehberiniz olarak kullanın. Ardından, arabayı önceden dekore etmeyi planlayın.

Hangi arabayı dekore ettiğinizi ve nerede olacağını onaylamayı unutmayın. Şüpheye düştüğünüzde, planınızın günün geri kalanının organize programıyla uyumlu olduğundan emin olmak için konuşun.

Ne Kullanmalı?

Bu, aracın tipine bağlıdır. Araç kiralıksa, faturaya istemeden bir temizlik ücreti eklemeden önce sürücüye herhangi bir dekorasyon kısıtlaması olup olmadığını sorun. Size ait bir araba veya düğünden biriyse, biraz daha eğlenmekten çekinmeyin, ancak arabanın cilasına zarar verecek malzemeler kullanmayın. Her ne pahasına olursa olsun zarardan kaçınma listesi, sprey boya ve elektrik ve maskeleme bantlarını içerir.

Düğünden sonra arabanın arkasındaki teneke kutulara gelince, dikkatli ilerleyin. Bunlar, kaldırıma doğru sürüklendiklerinde kıvılcım çıkarabilir ve bu tehlikeli olabilir ve hatta bölgenizde yasak olabilir. İyi haber şu ki, arabayı öne çıkarmak için kullanabileceğiniz pek çok başka malzeme var. Düşünün ki kağıt mendil çiçekleri, organze kurdele ve çuval fiyonkları harika olabilir. Sadece arabalar için yapılmış işaretleyicilerle pencerelere de yazabilirsiniz. Düğün arabası süslemelerinizde yaratıcı olmaktan korkmayın.

Neden Dekorasyon?

Elbette düğün arabasını dekore etmenize gerek yok. Ama yoldan geçen biri size farklı tepkiler verebilir. İnsanlar korna çalar, tebriklerini bağırır veya kaldırımdan el sallar. Düğün resepsiyonundan çıkmanın veya törenden oraya varmanın eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur bu.

Favori Düğün Arabası Süslemeleri

Son Moda Gelin Arabası Süslemeleri, Düğün arabası dekorasyonu söz konusu olduğunda, düğün teması, renkler ve hatta mevsim dahil olmak üzere dikkate alınması gereken pek çok şey vardır. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bunun için buradayız. İşi sizin için yaptık ve çiçekli çelenklerden düğün arabası ponponlarına kadar en iyi seçimlerimizi bir araya getirdik. İşi kolaylaştırmak için aşağıdaki favori dekorasyon fikirlerimizi mutlaka okuyun.

Özel Çiçekli Çıkartmalar

Eşsiz bir düğün arabası dekorasyonu için bu çıkartmalar mükemmel olabilir. Yeni evlilerin isimlerini düğün tarihleriyle birlikte ekleyebilirsiniz. Kenarlardaki minimal botanik detaylar, onu açık hava veya rustik temalı bir düğün için mükemmel bir dekor haline getiriyor.

Yeni Evli Plaka Fikri

Plakaya yazdıracağınız “yeni evli” işareti düğün fotoğraflarında harika görünecek. Yapıştırıcı yerine şerit veya ip ile tutturmanızı öneririz. Gerçekten sürme zamanı geldiğinde, aracın orijinal plakalarını kapatmadığınızdan emin olmalısınız.

Teneke Kutular

Düğün arabası tenekelerine gerçekten karar verdiyseniz muhteşem fikirlerle yanınızdayız. Piyasada bulabileceğiniz sevimli “yeni evli” araba kutusu seti, düğün renklerine uyacak şekilde özelleştirilebilir şekilde tasarlanmış. Kendi renklerinizi seçebilir ve birçok tasarımdan birine sahip olabilirsiniz. Ya da kendiniz boyayarak çok daha özel kılabilirsiniz. Hatta dilerseniz düğün sonrası bahçe süslemesine ayırarak bir hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Gelin arabası süslemeleri modası, zaman zaman değişebilir ve yeniliklerle doludur. Örneğin, geçmiş yıllarda sıkça kullanılan bukletler ve danteller şimdilerde daha az tercih edilirken, renkli ve yüksek kalitede süetler, organzalar ve örneklerde anlattığımız tenekeler daha popüler hale gelmiştir. Ayrıca, gelin arabası süslemeleri modasında son yıllarda trend olarak çiçekler ve çiçekli desenler de kullanılmaktadır.

Çiftler, gelin arabası süslemelerini kendi kişisel tarzlarına uygun olarak seçebilirler ve genellikle çeşitli renklerde, desenlerde ve şekillerde mevcuttur. Örneğin, renkli ve yüksek kalitede süetlerle süslenen süslemeler daha romantik bir hava yaratabilirken, çiçekli desenlerle süslenen süslemeler daha doğal ve yemyeşil bir etki yaratabilir. Gelinler, ayrıca gelin arabası süslemelerini arabanın rengine ve kullandıkları gelinlik rengine uygun olarak da seçebilirler.

Tüm bu bilgiler ışığında düğününü, unutulmaz hale getirebilirsin. Farklı olmak tarz işidir. Siz de en mutlu gününüze tarzınızla imza atın.

Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.

İnstagram, Tiktok, Youtube,

Paylaş