En Yeni Evlilik Teklifi Yüzükleri
  1. Anasayfa
  2. SÖZ / NİŞAN

En Yeni Evlilik Teklifi Yüzükleri

0

Tektaş yüzük modelleri mi arıyorsun? Tamtur tektaş modellerinden safir tektaş yüzüklere, elmas tektaş tasarımlardan tektaş altın yüzüklere kadar 2022’nin en yeni ve en şık evlilik teklifi yüzükleri bu galeride! Sen de incele, ilham al!

Yarım Halo Tektaş Modelleri

2022’de evlilik teklifi yüzüklerinin hepsi kocaman bir “Evet” almak için birebir! Çünkü klasik tektaşların birbirinden şık ve yeni yorumları yılın en trend tasarımlarını oluşturuyor. Yarım halo modellerle başlayalım. Orta taşının etrafı küçük pırlantalarla çevrilmiş olan halo tektaş yüzükler 2022’de yeniden yorumlanıyor. Büyük pırlantanın etrafında, taç, kanat ya da ay şeklinde dizilmiş küçük pırlantaların süslediği tektaşlar, en yeni evlilik teklifi yüzüğü trenleri arasında yer alıyor.

Damla Kesim Tektaş Modeli

Yılın en trend taş kesimine de değinelim. Her dönem farklı tarzlara hitap eden alternatifleriyle karşımıza çıkan damla/armut kesim, 2022’nin en öne çıkan taş kesimi. Tarza göre sade, montürsüz görünümlü ya da yarım halo damla kesim tektaşlar tercih edilebilir.

Renkli Tektaş Yüzük Modeli

Son yıllarda trendler arasında yer bulan renkli tektaşlar bu yıl birbirinden şık alternatifleriyle evlilik tekliflerini taçlandırıyor. Orta taşı renkli ya da ortası sade, yanları renkli taşlarla hareketlendirilen modeller arasından seçim yapabilirsin.

Renkli Çoklu Gövdeli Tektaş Modeli

Yılın renkli taş trendinde daha çok klasik pırlantayı rengarenk taşların süslediğini söyleyebiliriz. Damla pırlantası, çoklu gövdesi ve renk renk taşlarıyla bu şık tasarımın 2022 trendlerini en iyi şekilde yansıtan modellerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Çoklu Gövdeli Tektaş Modelleri

Çoklu gövdeli tasarımlar, 2022’nin yüzük modelleri arasında sıklıkla karşılaştığımız bir seçenek. Tek gövde üzerine eklenen bir pırlanta yerine farklı bir tasarım arıyorsan, birden fazla gövdenin arasına yerleştirilmiş irili ufaklı pırlantalarla süslenen bu modeli evlilik teklifini taçlandırmak için kullanabilirsin.

Katedral Tektaş Yüzük Modeli

Yüzüğün adeta bir kraliyet tacı gibi görünmesini sağlayan katedral montürlü tektaşlar da yılın en moda tasarımlarından. Gövdesi ya da montürü daha küçük pırlantalarla süslenmiş seçenekleri de bu iddialı tasarımları daha da gösterişli hale getiriyor. Gövdesi taşlı bu katedral kesim yüzük, tamtur ve tektaş isteyen gelinler için iki modeli bir arada sunuyor.

Etrafı Taşlı Tektaş Modeli

“En ihtişamlı yüzüğü arıyorum” diyenler, büyük orta taşı ve gövdesinde yer alan pırlantalarla hareket kazanmış bu modeli çok sevecek. 2022’nin en trend modelleri arasında yer alan bu montürü taşlı katedral tektaş modelinin gösterişli tasarımlardan hoşlanan gelinler için uygun olduğunu da belirtelim.

Vintage Tektaş Yüzük

Müstakbel eşin nostaljik tasarımları beğeniyorsa vintage tarzdaki yüzükle evlenme teklifi edebilir, onu ne kadar iyi tanıdığını göstermek için çok iyi bir fırsat yakalayabilirsin. Orta taşı kar tanesi şeklinde tasarlanmış, gövdesinde aralıklı küçük pırlantalar bulunan bu sıradışı tektaş yüzük modeli ile kocaman bir “Evet” almak mümkün!

İç İçe Alyans ve Tektaş Seti

En yeni düğün trendleri arasında kullanışlı modeller de öne çıkıyor. Çıkarılabilir parçalı gelinliklerin pratikliği öyle sevildi ki bir model satın alarak iki farklı tasarıma sahip olma akımı yüzüklere de sıçradı. Alyans ve tektaşın iç içe yer aldığı modeller hem gösterişli hem de pratik bir seçenek olarak 2022’de çiftlerin karşısına çıkıyor.

Tamtur Gövdeli Tektaş Modeli

Taşlı kısmı sadeleşen 2022 tektaşlarda gövde hareketleniyor. Tamtur gövdeli tektaşlar oldukça moda. Tarza göre renkli ya da klasik pırlantaları süsleyen tamtur gövdeler, hem zarif hem de göz alıcı bir havaya da sahip!

Paylaş
İlginizi Çekebilir