En Güzel Düğün Pozları
  1. Anasayfa
  2. Düğün Fotoğrafcılığı

En Güzel Düğün Pozları

0

En Güzel Düğün Pozları İçin 6 İpucu

Her çift özel ve eşsizdir. Bu günü kayıt altına almak, fotoğraflamak çiftlerin en önem verdikleri konudur. 2023 yılında çiftler stüdyo çekimleri dışında doğal ortamda, doğanın fon olarak kullanıldığı fotoğrafları tercih edecekleri görülüyor. Sade ve zarif doğa manzaraları 2023 te düğün fotoğrafçılığının önde gelen dekorları olacak.

En İyi Gelin Damat Fotoğrafları

Düğün fotoğraf albümü, üzerinden yıllar geçse de bakıp, sevdiklerine göstereceğin ve sana hayatının belki de en güzel günlerini hatırlatacak olan değerli bir anıdır. Düğün albümün için önce ilham alacağını düşündüğümüz gelin-damat pozlarını derledik. Yalnız baştan söyleyelim bu pozlar yüksek doz profesyonellik içerir. Nazar etme ne olur, iyi bir düğün fotoğrafçısı bul, senin de olur.

1- Sonbahar Temalı Gelin Damat Fotoğrafı

Sonbaharın o romantik ambiyansını, düğün albümüne taşımak istersen, dökülmüş yaprakların ortasında keyifli anlar yaşayan bu çiftin fotoğrafı sana ilham verebilir.

 

2- Doğayla İç İçe Çift Pozları

Yemyeşil bir ormanın içinde, sessizliğin ve huzurun tam ortasında sevdiğine sarıldığın bir kare düğün albümünü oldukça romantik hale getirecek!

 

3- Eğlenceli Gelin Damat Fotoğrafı

Çocuk ruhunu kaybetmemiş, birlikte çok eğlenen bir çiftseniz bu karede siz de olmak isteyeceksiniz!

 

4- Gölde Gelin Damat Fotoğrafı

Romantik karelere değinmişken çekim platolarında sıklıkla karşımıza çıkan göl temalı fotoğraflara da yer vermemek olmaz.

 

5- Kapadokya Gelin Damat Fotoğrafı

Gelin-damat çekimleri için en çok tercih edilen lokasyonlardan olan Kapadokya da eşsiz bir kare için uygun fonu sağlayan mekanlardan. Kapadokya’nın rengarenk balonları ve eşsiz yapısına günbatımı ve romantik pozlarınız da eklenince ortaya harika bir fotoğraf çıkması kaçınılmaz!

 

6- Bohem Gelin Damat Fotoğrafı

Bohem çiftler, tarzlarını düğün albümlerine de yansıtıyor. bohem tarzdaki gelin ve damat görünümünüzü, rustik aksesuarlarla tamamlayarak keyifli bir kare yaratabilirsiniz. Keyifle gülümsemeyi de unutmayın!

7- İhtişamlı Gelin Damat Fotoğrafı

Tarihi yapıların ihtişamı ve nostaljisini düğün albümünü süslemek isteyen çiftler bu kareyi çok beğeniyor! Ihlamur Kasrı’nın görkemli bir fon yarattığı bu kareyi beğendiysen vakit kaybetmeden firma ile iletişime geç!

 

8- Günbatımı Gelin Damat Fotoğrafı

Sen müstakbel eşinle birlikte günbatımının tadını çıkarırken bu romantik anlarını yakalayacak bir fotoğraf ekibiyle çalışman, birbirinden doğal karelere sahip olmanızı sağlayabilir.

9- Rengarenk Nikah Pozları

En iyi gelin damat pozu, en doğal olandır! Masal gibi bir mekanda, müstakbel eşinle birlikte içinden geldiği gibi eğlenirken en doğal ve renkli fotoğraflara sahip olabilirsin.

10- Romantik Gelin Damat Fotoğrafı

İlk dansınızın provasını baş başa, doğanın içinde yapmak ister misiniz? bu çift, romantik anlar yaşarken çok hoş bir gelin-damat çekimi de gerçekleştirmiş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş
İlginizi Çekebilir
Teknolojik Düğünler