Düğün Konsept Fikirleri
  1. Anasayfa
  2. ORGANİZASYON

Düğün Konsept Fikirleri

0

Düğün konsept fikirleri ile hayatınızın en özel günü için sizlere tercih edebileceğiniz bazı düğün konseptleri hakkında bilgiler vereceğiz. Düğün organizasyonunuz hayatınızın en önemli anını oluşturmaktadır. Son dönemlerde yalnızca düğünde hangi gelinliği tercih etmeliyim ? ya da hangi damatlığı tercih etmeliyim ? konusunda değil düğün organizasyonu için konsept çalışmaları konusunda çiftler kararsız kalmaktadır.

Düğününüz baştan sona mükemmel geçmesi için gelin ve damat adayının birlikte ortak karar vererek ilerlemesi gerekiyor. Son dönem düğün trendleri ile birlikte evlenecek çiftleri modern düğün konseptleri bekliyor.

Tatlı Düğününüz İçin Şeker Köşesi

Düğün yapılacak mekanınız neresi olursa olsun ister iç mekan ister dış mekan. Düğününüz için renkli şekerlemelerin bulunduğu bir köşe herkesi etkisi altına alabilir. Güzel süslenmiş bir masa ve üzerinde rengarenk meyve aromalı şekerler ikram edebilirsiniz.

Düğün Konsept Fikirleri; İçecek Köşesi Olmazlar Arasında

Düğününüz için alkollü ya da alkolsüz bir içecek köşesi hazırlayabilirsiniz. Düğün konseptine göre tasarlanmış bir masa üzerinde içecekler ve ikram edeceğin içeceğe göre farklı bardaklar ile misafirlerine muazzam ikramlarda bulunabilirsin.

Kır düğünü düşünüyorsan saman balyaları üzerine bu konsepti oluşturmayı düşünebilirsiniz. Yine kır düğünü ya da bahçe düğünü tarzı bir düğün organizasyonu düşünüyorsan el arabası konseptin de bir sunum köşesi hazırlayabilirsin.

Peçetelere Baş Harfinizi İşleyebilirsiniz

İsimlerinizin baş harflerini monogram şekilde masalarınızda bulunan peçetelere işletebilirsiniz. Misafirleriniz için sunacağınız servis peçetelerinin rengini konseptinize uygun seçmeniz halinde, ufak detaylar ile muazzam bir izlenim ortaya çıkartabilirsiniz.

Düğün Konsept Fikirleri; Düğün Masaları Bahçe Temasında Olsun

Misafirlerinizin üzerine sarkan hafif ince dallar, yeşil bir düğün konsepti ile ne kadar uyumlu değil mi? Düğününüz için genel konsepti doğa temalı düşünüyorsanız, masalarınız için gösterişli çiçekler kullanmaktan kaçınmayın. Bu tarz çiçek temalı masalarda yalnızca masa üzerine yoğunlaşarak süslemesiz sade Tiffany sandalye tercihi ile muhteşem bir uyum sağlayabilirsiniz.

Mutluluk Köşesi

Misafirleriniz düğün organizasyonunun yapılacağı mekana girerken mutlaka ilk girişte görmeleri gereken bir bölümü anı köşesi ilan edebilirsiniz. Birlikte çekindiğiniz resimleri, düğün hediyeliklerinizi ya da sunmak istediğiniz sizin için değerli olan her şeyi bu köşede misafirlerinize sunabilirsiniz. Bu konsepte ek olarak misafirlerinize bir anı defteri sunarak, sizin için olan dileklerini ölümsüzleştirebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir